Skuteczna reklama w internecie
Ładuję...
SZKOLENIA Z MARKETINGU W INTERNECIE
Zadzwoń do nas: +48 533 233 930


Szkolenie
Facebook Ads

Gwarancja nauczenia!

Jeżeli w ciągu 2 lat od szkolenia uznasz, że potrzebujesz odświeżyć wiedzę, możesz przyjść bezpłatnie na kolejną edycję.

Gwarancja zadowolenia!

100% satysfakcji lub 14-dniowa gwarancja zwrotu wpłaty za szkolenie.

Szkolenie Facebook Ads składa się z 2 dni szkoleniowych

Nie musisz odbyć wszystkich dni w ramach jednej edycji! Wystarczy, że zarezerwujesz szkolenia i przyjdziesz na nie w odpowiadających Ci terminach (przy zastosowaniu kolejności dni szkoleniowych).

Szkolenie Facebook Ads dla biznesu - wprowadzenie

Podczas pierwszego dnia szkolenia Facebook Ads skupiamy się na przedstawieniu samego systemu reklamowego oraz całego spektrum możliwości jakie daje reklama na Facebooku. Rozpoczynając od podstaw, przeprowadzamy uczestników przez tajniki wyboru strategii reklamowej na facebooku wraz z dopasowaniem odpowiednich formatów reklam oraz poruszaniem się po interfejsie konta reklamowego.

Czas trwania: 9:00-17:00

Poziom trudności: podstawowy

Uczestnictwo w szkoleniu konieczne,
żeby uczestniczyć w kolejnych.

Szkolenie Facebook Ads dla biznesu - warsztat

Drugi dzień szkolenia Facebook Ads stanowi rozszerzenie dnia pierwszego polegające na dokładnym warsztatowym przećwiczeniu poruszania się po interfejsie konta reklamowego. Pierwszy dzień szkolenia stanowi niezbędne wprowadzenie teoretyczne, natomiast podczas drugiego dnia uczestnicy mają szansę warsztatowo przećwiczyć działania marketingowe na Facebooku oraz przeanalizować wyniki kampanii.

Czas trwania: 9:00-17:00

Poziom trudności: zaawansowany

X