Skuteczna reklama w internecie
Ładuję...
SZKOLENIA Z MARKETINGU W INTERNECIE
Zadzwoń do nas: 533 233 930

Audyt konfiguracji i ustawień konta Google Analytics

Jeśli zastanawiasz się, czy Twój Google Analytics jest w pełni skonfigurowany i dostarcza Ci wartościowe dane z prowadzonych działań reklamowych – zleć nam przeprowadzenie audytu konfiguracji i ustawień Twojego konta Google Analytics. Dzięki poprawnie wdrożonej i skonfigurowanej analityce będziesz mógł ocenić skuteczność prowadzonych działań reklamowych oraz sprawdzić, czy Twój budżet reklamowy wydawany jest efektywnie.


DLA KOGO?

Przeznaczony dla osób, które chcą sprawdzić poprawność zbieranych danych z kampanii reklamowych w różnych systemach reklamowych i chcą polepszyć swoje obecne działania związane z analityką internetową, by móc poprawnie wyciągać wnioski co do skuteczności prowadzonych działań.

ILE TO KOSZTUJE?

Audyt podstawowy jest w pełni darmowy. Oferujemy również płatną usługę instalacji i konfiguracji Google Analytics, która wyceniana jest na podstawie Twoich obecnych działań i potrzeb.

CO ZYSKASZ?

Ocenę poprawności i kompletności konfiguracji Google Analytics, która pozwoli Ci na właściwą analizę efektywności Twoich kampanii reklamowych oraz da Ci odpowiedź, w jakich punktach konfiguracja i ustawienia wymagają poprawy.Wybierz jedną z usług

Darmowy audyt Google Analytics

Ogólna analiza sytuacji na koncie oraz wskazanie miejsc, które wymagają konfiguracji i poprawy.

Usługa instalacji i konfiguracji Google Analytics

Jeśli od razu chcesz zlecić cały proces wdrożenia wszystkich odpowiednich kodów śledzących na Twojej stronie, skontaktuj się z nami, aby omówić Twoje potrzeby.

PIERWSZE KROKI DO SUKCESUAudyt Google Analytics zawiera analizę i sprawdzenie:

 • Poprawności instalacji kodów Google Analytics
 • Ustawień widoku, usługi i odbiorców
 • Listy wykluczeń ruchu wewnętrznego/odsyłającego dla witryny
 • Odpowiedniej konfiguracji grupowania kanałów
 • Mierzenia zdarzeń oraz celów
 • Poprawności wdrożenia modułu e-commerce
 • Wykorzystania dodatkowych funkcji i modułów
 • Integracji z kontem Google Ads i Google Search Console


Etapy Współpracy

1
Formularz zgłoszeniowy

Wyślij do nas formularz zgłoszeniowy, a my skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia audytu i Twoich potrzeb. Potrzebujemy tych informacji, aby rzetelnie przeprowadzić audyt i móc sprawdzić, czy zbierasz odpowiednie, jakościowe dane na podstawie których oceniasz skuteczność działań reklamowych.

2
Wybór usługi

Na początek rekomendujemy przeprowadzenie bezpłatnego audytu, aby ocenić, czy dane w Twoim Google Analytics są poprawnie zbierane i wartościowe. Jeśli jednak zdecydujesz się od razu na usługę wdrożenia pełnej instalacji i konfiguracji Google Analytics, przedstawimy Ci dokładną ofertę.

3
Dostęp do konta

Kolejnym krokiem jest nadanie nam dostępu do Twojego konta Google Analytics. Tylko w ten sposób sprawdzimy poprawność ustawień oraz zbieranych danych na Twoim koncie, które aktualnie wykorzystujesz do oceny efektywności działań reklamowych.

4
Audyt Google Analytics

W przeciągu kilku dni od otrzymania dostępu do konta Google Analytics otrzymasz audyt konfiguracji i ustawień Twojego konta.


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI ABY OTRZYMAĆ AUDYT

  Rodzaj usługi

  Imię i Nazwisko *

  Strona promowana *

  Kontakt *

  Wiadomość (opcjonalnie)

  Na tej stronie używamy reCAPTCHA. Zapoznaj się z Polityką Prywatności i Warunkami Korzystania z usług Google.

  * POLA SĄ WYMAGANE

  GaClientId

  
  Najbliższe szkolenie AI i UX w optymalizacji treści w terminie 12.02
  aż 50% taniej!
    |   Do końca promocji pozostało:     |  Promocja trwa do 08.02 Zapisz się