Skuteczna reklama w internecie
Ładuję...

SZKOLENIA Z MARKETINGU W INTERNECIE

Zadzwoń do nas: +48 533 233 180


Google Analytics

Pakiet szkoleń

07-08.12.2017

Warszawa

O SZKOLENIU:

„Bardzo rzetelne podejście do tematu szkolenia oraz wiele ćwiczeń praktycznych już na początku pozwoliło mi zauważyć błędy, które do tej pory popełniałem w swoich działaniach marketingowych.”


Karol Jarzębiński
CEO
Domenasportowa.pl

Dwa poziomy szkolenia Google Analytics

Google Analytics poziom podstawowy

Na szkoleniu Google Analytics na poziomie podstawowym, krok po kroku omawiamy wszystkie kluczowe funkcjonalności i raporty Google Analytics, ze zwróceniem szczególnej uwagi na poprawne interpretowanie danych oraz czytanie raportów. Szkolenie podstawowe z Google Analytics to wstęp i absolutna podstawa analityki internetowej, po której uczestnicy w podstawowym zakresie potrafią analizować i wyciągać poprawne wnioski co do skuteczności swoich działań reklamowych.

Google Analytics poziom zaawansowany

Szkolenie Google Analytics na poziomie zaawansowanym  to kontynuacja szkolenia podstawowego. Podczas szkolenia poruszamy bardziej zaawansowane aspekty Google Analytics, jednak w największym stopniu skupiamy się na interpretowaniu danych z narzędzia w celu optymalizacji działań reklamowych. W skrócie, szkolenie skupia się na tym, jak dzięki wykorzystaniu odpowiednich danych, wydawać coraz mniej i osiągać coraz lepsze efekty z kampanii reklamowych.

Zobacz też

X

WYBIERZ INNY TERMIN

Google Analytics

Pakiet Szkoleń

1390 zł + VAT