Skuteczna reklama w internecie
Ładuję...

SZKOLENIA Z MARKETINGU W INTERNECIE

Zadzwoń do nas: +48 533 233 180


Google Analytics

Pakiet szkoleń

25-26.04.2018

Warszawa

O SZKOLENIU:

„Bardzo rzetelne podejście do tematu szkolenia oraz wiele ćwiczeń praktycznych już na początku pozwoliło mi zauważyć błędy, które do tej pory popełniałem w swoich działaniach marketingowych.”


Karol Jarzębiński
CEO
Domenasportowa.pl

Szkolenie Google Analytics składa się z 2 dni szkoleniowych.

Nie musisz odbyć wszystkich dni w ramach jednej edycji! Wystarczy, że zarezerwujesz szkolenia i przyjdziesz na nie w odpowiadających Ci terminach (przy zastosowaniu kolejności dni szkoleniowych).

Google Analytics - wykorzystanie Google Analytics w pracy marketera

Na szkoleniu Google Analytics na poziomie podstawowym, krok po kroku omawiamy wszystkie kluczowe funkcjonalności i raporty Google Analytics, ze zwróceniem szczególnej uwagi na poprawne interpretowanie danych oraz czytanie raportów. Szkolenie podstawowe z Google Analytics to wstęp i absolutna podstawa analityki internetowej, po której uczestnicy w podstawowym zakresie potrafią analizować i wyciągać poprawne wnioski co do skuteczności swoich działań reklamowych.

Czas trwania: 9:00-17:00

Poziom trudności:

Uczestnictwo w szkoleniu konieczne,
żeby uczestniczyć w kolejnych.

Google Analytics poziom zaawansowany

Na szkoleniu Google Analytics na poziomie zaawansowanym poruszamy bardziej zaawansowane aspekty Google Analytics, jednak w największym stopniu skupiamy się na interpretowaniu danych z narzędzia w celu optymalizacji działań reklamowych. W skrócie, szkolenie skupia się na tym, jak dzięki wykorzystaniu odpowiednich danych, wydawać coraz mniej i osiągać coraz lepsze efekty z kampanii reklamowych.

Czas trwania: 9:00-17:00

Poziom trudności:

X


Pozyskaj nawet do 100% dotacji na nasze szkolenia!

x