Skuteczna reklama w internecie
Ładuję...
SZKOLENIA Z MARKETINGU W INTERNECIE
Zadzwoń do nas: 533 233 930 | 790 233 930

E-Learning

DARMOWA WIEDZA

Naszym celem jest promowanie zagadnień z zakresu SEM i SEO stąd oddajemy Państwu do użytku idealne narzędzie do samokształcenia. Obecnie w Centrum Szkoleniowym Marketing Online dostępnych jest kilkadziesiąt artykułów i prezentacji z zakresu reklamy w Internecie. Cały czas pracujemy nad poszerzeniem i aktualizacją treści, a wszystkie treści udostępniamy za darmo!

Certyfikowani specjaliści

Dostępne materiały przygotowane zostały przez najlepszych specjalistów z Marketing Online. Teoretyków aktywnie publikujących i nauczających oraz praktyków o umiejętnościach potwierdzonych prestiżowymi certyfikatami takimi jak: Google Advertising Professional, Google Analytics Authorized Consultant, Certyfikat Złotego Partnera OnetBoksy oraz Certyfikat Partnera AdKontekst. Dyplomy te świadczą o wypełnieniu wymagań związanych z doświadczeniem w prowadzeniu kampanii PPC oraz zdane egzaminy z wiedzy o reklamie w wyszukiwarkach. Certyfikaty wymagają ciągłego dokształcania się i udziału w corocznych szkoleniach w centrali Google.

Stałe aktualizacje

Zapraszamy do przeglądania i komentowania treści Centrum Szkoleń Marketing Online. Jesteśmy otwarci na Państwa nowe pomysły co do treści jakie powinny się tu znaleźć. Liczymy na pochwały – ale tylko zasłużone, spodziewamy się krytyki – oby konstruktywnej, ale przede wszystkim liczymy na Państwa satysfakcję z nowo nabytej wiedzy i umiejętności.

Co zyskasz dołączając do centrum szkoleniowego?

ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI W NASZEJ DARMOWEJ PLATFORMIE E-LEARNINGOWEJ!