Skuteczna reklama w internecie
Ładuję...

SZKOLENIA Z MARKETINGU W INTERNECIE

Zadzwoń do nas: +48 533 233 180


O SZKOLENIU:

Facebook jest aktualnie największym serwisem społecznościowym na świecie. Same liczby pokazują przewagę nad innymi serwisami social media: 1 390 mln ludzi z całego świata! Ponad 890 mln dziennie tyle jest aktywnych użytkowników na Facebooku każdego dnia.   Żaden obecnie serwis społecznościowy na świecie nie daje takich możliwości jak Facebook w zakresie doboru grup docelowych (ustalenia […]

Dwa poziomy szkolenia Facebook Ads

Szkolenie Facebook Ads - wprowadzenie

Podczas pierwszego dnia szkolenia Facebook Ads skupiamy się na przedstawieniu całego spektrum możliwości systemu reklamowego Facebooka. Rozpoczynając od podstaw, przeprowadzamy uczestników przez tajniki wyboru strategii reklamowej na facebooku wraz z dopasowaniem odpowiednich  formatów reklam oraz poruszaniem się po interfejsie konta reklamowego.

Szkolenie Facebook Ads - rozszerzenie

Drugi dzień szkolenia Facebook Ads stanowi rozszerzenie dnia pierwszego polegające na dokładnym warsztatowym przećwiczeniu poruszania się po interfejsie konta reklamowego. Pierwszy dzień szkolenia stanowi niezbędne wprowadzenie teoretyczne, natomiast podczas drugiego dnia uczestnicy mają szansę warsztatowo przećwiczyć tworzenie oraz analizowanie wyników kampanii.

X