Skuteczna reklama w internecie
Ładuję...

SZKOLENIA Z MARKETINGU W INTERNECIE

Zadzwoń do nas: +48 533 233 180


Google Adwords

12-14.12.2017

Warszawa

O SZKOLENIU:

Rekomenduję firmę Marketing Online jako solidną, wiarygodną i w pełni przygotowaną do prowadzenia szkoleń z zakresu Online Marketingu.


Paweł Zaniewicz
Hotel nad Wisłą – Dyrektor Hotelu

Trzy poziomy szkolenia Google Adwords

Szkolenie Google AdWords podstawowy

Szkolenie Google AdWords na poziomie podstawowym pozwoli Ci odnaleźć się w podstawach Google AdWords i reklamy SEM. Kurs stanowi idealne wprowadzenie do podstaw reklamy w wyszukiwarce oraz niezbędną bazę do poszerzania wiedzy, zarówno dla osób chcących prowadzić kampanię samodzielnie jak i tych jedynie koordynujących prowadzenie kampanii.

Szkolenie Google AdWords zaawansowany

Szkolenie Google AdWords na poziomie zaawansowanym  to kontynuacja szkolenia podstawowego oraz uzupełnienie wiedzy o reklamie w wyszukiwarkach. Dwa dni szkolenia z Google AdWords to absolutne minimum, aby skutecznie poprowadzić podstawową kampanię oraz mieć świadomość wszystkich możliwości jakie udostępnia Google AdWords, razem z zaawansowanymi zagadnieniami.

Szkolenie Google Display Network

Szkolenie Google Display Network to dodatkowy dzień warsztatowy rozwijający zagadnienia z dnia podstawowego i zaawansowanego. Ze względu na stały rozwój narzędzia Google AdWords, z biegiem czasu niemożliwe stało się opowiedzenie o wszystkich aspektach Google AdWords, stąd trzeci dzień, w którym dokładnie omawiamy możliwości sieci reklamowej Google oraz kampanii możliwych do zrealizowania poza wyszukiwarką.

Zobacz też

X

WYBIERZ INNY TERMIN

Google Adwords

Pakiet Szkoleń

1390 zł + VAT