Pakiet Szkoleń E-Commerce
Skuteczna reklama w internecie
Ładuję...

SZKOLENIA Z MARKETINGU W INTERNECIE

Zadzwoń do nas: +48 533 233 930


E-Commerce

Pakiet szkoleń

07-09.06.2017

Warszawa

O SZKOLENIU:

Pakiet szkoleń z zakresu Skutecznego Marketingu Internetowego dla E-Commerce, to kompendium wiedzy potrzebnej do wyciśnięcia maksymalnego zwrotu z inwestycji w reklamę internetową.

Trzy poziomy szkolenia E-Commerce

SEO dla E-Commerce

Szkolenie SEO dla E-Commerce stanowi kompendium wiedzy dotyczącej pozycjonowania w odniesieniu do biznesu E-Commerce. Oprócz podstaw SEO, na szkoleniu przedstawiamy cały zestaw wskazówek dostosowany specjalnie do sklepów internetowych.

Google AdWords dla E-Commerce

Szkolenie Google AdWords dla E-Commerce przedstawia zestaw użytecznych wskazówek dotyczących prowadzenia kampanii SEM dla sklepów internetowych. Na szkoleniu w szczególności opowiadamy o tym, jak maksymalizować zysk z kampanii Google AdWords dla sklepów internetowych oraz jak korzystać z kampanii produktowych.

Google Analytics dla E-Commerce

Szkolenie Google Analytics dla E-Commerce pokazuje jak wykorzystać potencjał analityki internetowej do uzyskiwania lepszych wyników sprzedażowych z kampanii E-Commerce. Na szkoleniu wskazujemy jakie dane warto zbierać oraz analizować w Google Analytics oraz jak w praktyce wykorzystać  je do optymalizacji kampanii.

Zobacz też

X

WYBIERZ INNY TERMIN

E-Commerce

Pakiet Szkoleń

1790 zł + VAT