Warning: array_multisort(): Argument #1 is expected to be an array or a sort flag in /users/0005/guziur/www/szkoleniaNEW.marketingonline.pl/wp-content/themes/SzkoleniaMOL/page-template-szkolenie-ecommerce-ver-2-0.php on line 18

Warning: key() expects parameter 1 to be array, null given in /users/0005/guziur/www/szkoleniaNEW.marketingonline.pl/wp-content/themes/SzkoleniaMOL/page-template-szkolenie-ecommerce-ver-2-0.php on line 29
Pakiet Szkoleń E-Commerce
Skuteczna reklama w internecie
Ładuję...

SZKOLENIA Z MARKETINGU W INTERNECIE

Zadzwoń do nas: +48 533 233 180


E-Commerce

Pakiet szkoleń

Wybierz poprawny termin szkolenia:

  O SZKOLENIU:

  Pakiet szkoleń z zakresu Skutecznego Marketingu Internetowego dla E-Commerce, to kompendium wiedzy potrzebnej do wyciśnięcia maksymalnego zwrotu z inwestycji w reklamę internetową.

  Trzy poziomy szkolenia E-Commerce

  SEO dla E-Commerce

  Szkolenie SEO dla E-Commerce stanowi kompendium wiedzy dotyczącej pozycjonowania w odniesieniu do biznesu E-Commerce. Oprócz podstaw SEO, na szkoleniu przedstawiamy cały zestaw wskazówek dostosowany specjalnie do sklepów internetowych.

  Google AdWords dla E-Commerce

  Szkolenie Google AdWords dla E-Commerce przedstawia zestaw użytecznych wskazówek dotyczących prowadzenia kampanii SEM dla sklepów internetowych. Na szkoleniu w szczególności opowiadamy o tym, jak maksymalizować zysk z kampanii Google AdWords dla sklepów internetowych oraz jak korzystać z kampanii produktowych.

  Google Analytics dla E-Commerce

  Szkolenie Google Analytics dla E-Commerce pokazuje jak wykorzystać potencjał analityki internetowej do uzyskiwania lepszych wyników sprzedażowych z kampanii E-Commerce. Na szkoleniu wskazujemy jakie dane warto zbierać oraz analizować w Google Analytics oraz jak w praktyce wykorzystać  je do optymalizacji kampanii.

  Zobacz też

  X

  WYBIERZ INNY TERMIN

  E-Commerce

  Pakiet Szkoleń

  1790 zł + VAT